Yaratıcı fikirlere sahip bireyler arıyoruz!

Yaratıcı bir fikriniz var mı? Haydi, bu fikrinizi hayata geçirin! Yaşlılar için yetenek yarışması. Akıl sağlığı sorunlarıyla ilgili müzikli bir talk show. Mülteci ailelere mensup gençler için doğaçlama tiyatro kursu. Geleneksel Polonya Noeli konulu bir müzikal. Hollandacayı daha iyi öğrenmek için ayda bir kez öğleden sonraları Hollanda halk şarkıları söylemek. Genç sanatçılardan genç sanatçılara yönelik bir podcast. Ya da tamamen farklı bir şey olabilir. 

Kendin yap ('Doe-het-zelf') programı herkes tarafından ve herkese yönelik olarak düzenlenebilir 

Kültür ve sanat ile ilgili fikirlerinizi hayata geçirebileceğiniz profesyonel bir mekan mı arıyorsunuz? Lindenberg'de benzersiz bir performans veya özel bir kültürel etkinlik mi düzenlemek istiyorsunuz? Ancak bunun için biraz yardıma mı ihtiyacınız var? Lindenberg'de kendiniz yapın!  

Lindenberg programına siz de katkı sağlayın  

Lindenberg Kendin yapprogramıyla kapılarını yaratıcı fikirlere açıyor. Herkese hitap eden eğlenceli ve ilginç programlar düzenlemek istediğimiz için sizin katkılarınıza gerçekten ihtiyacımız var. Merkezlerimizde neler görmek istersiniz? Peki çevrenizdeki insanların nelere ihtiyacı var?  

Kendin yap programı fikirlerinizi hayata geçirebilmek için ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlıyor. Bu destek, özgün bir kültürel etkinlik planlamak, gösteri yapmak için profesyonel bir sahne veya belirli bir hedef kitleye yönelik bir gösteri için fikirler geliştirmek gibi konuları kapsar. İçerik, yapım, organizasyon desteği ve teknik destek alabilirsiniz. Sizinle sohbet etmek isteriz!  

Bir öneride bulunmak ya da daha fazla bilgi almak ister misiniz?  

Nijmegen bölgesinde yaşıyorsunuz ve aklınızda bir gösteri ya da aktivite fikri (ayrıntıları iyice düşünülmüş ancak henüz sadece bir hayalden ibaret olabilir) mi var? Kendin Yap programı sorumluları Michelle ve Stefan ile iletişime geçmek için başvuru formumuzu doldurun. Önce daha fazla bilgi almak ister misiniz? Aşağıdaki adrese e-posta gönderin: doe_het_zelf@delindenberg.com.