Podium aan de Waal- Chloe Charody

Limbo

zondag
04 mei

aanvang om 14:00

Podium aan de Waal

Festival / Theater

« vorige

Over deze voorstelling

In LIMBO komen de wereld van klassieke muziek en circusacrobatiek samen in een indrukwekkende duo-act.  

Vioolspeler Sonja Schebeck speelt live muziek van componist Chloé Charody en vertelt samen met acrobaat Josh Frazer een aangrijpend verhaal. Met partneracrobatiek, een duo-eenwieler en het grote Cyr Wheel nemen ze je mee naar het Melbourne Park Hotel in Australië, 2021. In dit hotel zaten asielzoekers tot wel 9 jaar vast.  

De act rolt van woede en frustratie tot fantasie en ontsnapping en bereikt een hoogtepunt met een van de grootste wapens tegen onderdrukking: hoop.  

Deze show is te zien om 14.00 uur en 16.00 uur en duurt ongeveer 30 minuten.  

Podium aan de Waal

Deze show is onderdeel van Podium aan de Waal. In mei en juni is er iedere zondagmiddag gratis podiumprogramma op de Waalkade. Van spectaculair straattheater tot urban en muziek, alles komt voorbij. Bekijk hier het hele programma.  

Normaal € 0,00

Podium aan de Waal- Chloe Charody - Limbo
€ 0,-