Deze activiteit is onderdeel van het Nijmeegs Kinderboekenfeest. Dit jaar gaan we de planken op! Ontdek podiumbeesten in spetterende voorstellingen, ontmoet je favoriete schrijvers, voel je een ster tijdens de leukste workshops en steel zelf de show!
Kees de Boer
Trucs en boevenstreken (4+)
- Jeugd
- Festival

Ga op avontuur met een luchtcircus en lach om de gekke grappen van Agent en Boef.
Schrijver en illustrator Kees de Boer neemt je mee in zijn verhalen vol slapstick en onverwachte wendingen. Kees leest voor, tekent figuren uit zijn boeken en verzint samen met het publiek nieuwe grappen. Dat wordt een vrolijke middag!
Over Kees de Boer
Kees de Boer is illustrator en kinderboekenschrijver. Samen met Tjibbe Veldkamp maakte hij o.a. de serie Agent en Boef en het prentenboeken van 2022 Maar eerst ving ik een monster. Kees’ kinderboek Het Luchtcircus is thematitel van de Kinderboekenweek 2026.
Om 13.45 uur signeert Kees de Boer bij de pop-up winkel van Dekker vd Vegt Boekverkopers in de foyer.
Prijs
€ 4,00
Datum
zondag 11 okt
Tijd
13:00 - 13:45
Locatie
Valkhofzaal

Onze tips



