Deze voorstelling wordt georganiseerd door een externe partij. Lindenberg verhuurt hiervoor de zaal. De inhoud van de voorstelling valt onder verantwoordelijkheid van de organisator.
Podium1390
Roosmarijn
- Muziek

Zondag 6 september speelt Roosmarijn in de Aldenhofzaal: 'de onconventionele altvioliste en zangeres die complexe muziek toegankelijk laat klinken.'
Roosmarijn is een experimentele, melodische popartiest die uit de Achterhoek komt. In haar muziek combineert ze verschillende stijlen. Ze mengt de persoonlijke sfeer van singer-songwritermuziek met de warme klank van haar altviool. Dat zorgt voor een bijzondere en afwisselende sound. In haar liveoptredens vervagen de grenzen tussen concert en ervaring. Ze speelde al op podia in Nederland, Duitsland, Oostenrijk, IJsland, het Verenigd Koninkrijk, Zweden, Noorwegen en Frankrijk.
Eind 2024 verscheen haar eerste album, Wide Open Space. Dat kwam vijf jaar na haar EP Inside Out. Voor het album werkte ze samen met onder anderen Morris Kliphuis (KAPOK) en Sam Jones (LUWTEN, Benny Sings). Op het album hoor je veel verschillende geluiden, zoals contrabas, strijkers, vogelgeluiden en synthesizers. Tijdens haar liveoptredens brengt ze die muziek in haar eentje tot leven. Ze zingt, speelt altviool en gebruikt een loopstation om meerdere lagen muziek op te bouwen.
Bij het 60-jarig jubileumconcert van Nijmegen Dukenburg stond ze al én in het voorprogramma én samen met de Slowshow op ons podium. Nu laat ze de hele middag meer zien van haar eigen muziek en kunnen.
Deze voorstelling vindt plaats in Lindenberg Aldenhof.
Onze tips
Orkest van Hamid Motebassem Muziekschool
Iraans orkest met muzikanten van over de hele wereld.



