Tijdens het Prentenboekjesfestival ontdekken kinderen de wereld van prentenboeken met voorstellingen en een speeltuin waar van alles te beleven is. Naast Anansi de Spin en de Gulzige Tijger zie je tijdens dit festival ook nijntje op de fiets (2+).
Prentenboekjesfestival
Anansi de Spin en de Gulzige Tijger (3+)
- Jeugd

Stel je voor: je stapt het theater binnen en ziet een grote speeltuin die draait om prentenboekjes. Je kunt er spelen, dansen en tekenen totdat je naar de voorstelling mag!
Anansi de Spin en de gulzige Tijger is een levendige voorstelling vol aanstekelijke liedjes en humor. Anansi krijgt te maken met de gulzige Tijger, die zijn koelkast heeft leeggeplunderd. Alle dieren zijn bang voor Tijger, maar Anansi heeft een plannetje.
spel: Kevin Wekker en Abke Bruins of Julia Diepstraten | regie: Julija Filipović | tekst: Iven Cudogham | vormgeving: Einstein Design | poppen: Kathelijne Monnens | muziek: Willem Laseroms | licht, geluid en muziek: Carlos Zorita Diaz | advies regie en poppen: Noufri Bachdim | rekwisieten: Feline Hoogstede

Onze tips



