Lindenberg Cultuurhuis sanat öğretmenleri ve yaratıcı fikirlere sahip bireyler arıyor

Merhaba!

Lindenberg'e hoş geldiniz. Bize ulaşmış olmanız harika. Yaratıcı bir fikriniz mi var? Ya da sanat öğretmeni misiniz? O halde aradığımız kişisiniz! Ayrıntılı bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Peki ama biz kimiz?  

Lindenberg Hakkında 

Lindenberg, kültürel eğitim odaklı ve renkli bir kültür kuruluşu olan Nijmegen'in kültür evidir. Nijmegen'in merkezinde yer alan Lindenberg, tüm şehir genelinde ve şehir adına faaliyet göstermektedir. Kültür ve sanatın, kişisel gelişimin ayrılmaz bir parçası olduğuna ve herkese bu deneyimi yaşama fırsatı verilmesi gerektiğine inanıyoruz. O nedenle Lindenberg herkese açıktır. Bunu başarmak için eğitim ve eğlence aktivitelerinde etkin olarak rol alıyoruz. 

» Sanat öğretmenleri arıyoruz! 

Kendinizi sanat aracılığıyla ifade ederken kültürel birikiminizden yararlanıyor musunuz? Örneğin, her hafta farklı kültürlerden gelen insanlarla dans ediyor musunuz? Ya da Hollanda'da pek bilinmeyen bir müzik aleti çalıyor musunuz? Peki, bu deneyiminizi öğrencilerle paylaşmak ister misiniz?  

World Workshops projesine katılın. Ayrıntılı bilgileri burada bulabilirsiniz! 

The first round of this project is programmed now under the name of Global Arts. Curious about this result? Check the courses and workshops on this page.

» Yaratıcı fikirlere sahip bireyler arıyoruz!  

Yaratıcı bir fikriniz var mı? Haydi, bu fikrinizi hayata geçirin! Yaşlılar için yetenek yarışması. Akıl sağlığı sorunlarıyla ilgili müzikli bir talk show. Mülteci ailelere mensup gençler için doğaçlama tiyatro kursu. Geleneksel Polonya Noeli konulu bir müzikal. Hollandacayı daha iyi öğrenmek için ayda bir kez öğleden sonraları Hollanda halk şarkıları söylemek. Genç sanatçılardan genç sanatçılara yönelik bir podcast. Ya da tamamen farklı bir şey olabilir. 

Kendin yap ('Doe-het-zelf') herkes tarafından ve herkese yönelik olarak düzenlenebilen bir programdır. Burada kültür ve sanat ile ilgili fikirlerinizi Lindenberg'in desteğiyle hayata geçirebilirsiniz. Ayrıntılı bilgileri burada bulabilirsiniz!  

Accepteer Statistieken Cookies Om deze video te bekijken.