Autobiografisch schrijven (A)

Cultuurhuis van de buurt

In het hart van Dukenburg, middenin de wijk Aldenhof, vind je Lindenberg Aldenhof. Een Cultuurhuis voor en door de buurt. Waar je voorstellingen bezoekt, Lindenberg cursussen volgt en aan (vaak gratis) activiteiten kan meedoen. Waar je elkaar ontmoet en zelf iets kan organiseren.
Je ziet alles wat in Lindenberg Aldenhof te doen is op deze pagina. Onderaan deze pagina lees je meer over het project Placemaking Lindenberg Aldenhof.
Aldenhof 1390 | info@delindenberg.com | 024 - 327 39 11

Geniet van de prachtige samenspel van Percussion Together!

Ook aan deze activiteiten kan je meedoen bij Lindenberg Aldenhof. Ze zijn vaak gratis of voor een lage prijs.
Elke woensdag | 16.00-17.30 uur
Even lekker zingen halverwege de week. Gezellig! We bepalen samen welke muziek we gaan zingen. Aimee Fraij is de docent.
Je kan gewoon binnenlopen. Meedoen is gratis.

Elke maandag en dinsdag | 17.00 - 21.00 uur
Bij On the Block gaan jongeren aan de slag met rap, zang en hiphop dans.
Benieuwd naar meer informatie? Kijk eens op ons Instagram account.

Elke dinsdag | 10.00-12.00 uur
Ga aan de slag in onze creatieve werkplaats. Doe iets waar je blij van wordt. Schilderen, tekenen, mozaïeken, collage maken, aquarellen, boetseren; je kan van alles doen.
Lindenbergdocent Kim van Iterson is er om te helpen.
Je hoeft je niet aan te melden voor de werkplaats. Je kan gewoon binnenlopen. Meedoen kost €4,50 per keer.

Elke dinsdag | 14.30 - 16.30 uur
Van knutselen word je vrolijk! Je ouder of verzorger mag blijven om jou te helpen of om samen te knutselen. Maar dat hoeft niet. Lindenbergdocent Kim van Iterson is er om te helpen.
Meedoen is gratis, maar meld je wel even aan:

Elke dinsdag 19.00-21.30 uur en zondag 13.00-15.30 uur
Different Boys Brassband speelt asambeho; caribische fanfaremuziek. In de brassband is ruimte voor snaredrums, tenordrums, quadrupdrums, basedrums en blaasinstrumenten zoals trompet en trombone.
De brassband treedt regelmatig op. Kom vooral eens langs om te kijken of meteen mee te doen.

Verschillende dagen en tijden
Ontdek allerlei soorten dans bij On the Dancefloor! Zoals Streetdance, Hiphop, Aerobic en Zumba. Voor alle leeftijden.

Elke woensdag | 10.00-12.30 uur
Iedereen Danst is een project voor thuiswonende ouderen van 65 tot 100 jaar in Lindenberg Aldenhof.
Danservaring is niet nodig. Een rollator of rolstoel is geen belemmering. Je kunt zowel zittend als staand meedoen. Enthousiasme en lef is meegenomen!
Samen gaan we de uitdaging aan om in beweging te komen.
10.00- 10.30 uur inloop met koffie/thee
10.30-12.00 uur dans
12.00-12.30 uur napraten koffie/thee
Kosten €2,50 per keer
Dit is een project van Lindenberg Cultuurhuis en Sterker Ouderenwerk.













In 2024 startte de Lindenberg met een nieuw project: Placemaking Lindenberg Aldenhof. We willen van onze locatie in Aldenhof meer maken dan alleen een plek voor lessen en cursussen. We willen dat cultuur voor iedereen toegankelijk is. Ook voor mensen in de wijk Aldenhof in stadsdeel Dukenburg. Daarom maken we van Lindenberg Aldenhof een echt cultuurhuis. We doen dat samen met de Openbare Bibliotheek Gelderland Zuid, Bindkracht10 en Sterker Sociaal Werk.
We luisteren naar wat inwoners willen en gaan samen in gesprek. Samen met hen maken we culturele activiteiten die bij hen passen. Zo kunnen mensen hun artistieke talenten ontdekken, zich thuis voelen in ons Cultuurhuis en activiteiten doen die hen aanspreken. Lindenberg Aldenhof wordt een plek waar iedereen uit de wijk welkom is. Een cultuurhuis waar je je kunt ontwikkelen en waar je je thuis voelt.