Hieronder zie je welke expositie er op dit moment te zien is in ons Expo Podium.
Kijk je ogen uit in ons Expo Podium
Exposities

Het Expo Podium is de expositieruimte van de Lindenberg. Hier tonen we het werk van beginnende en gevierde kunstenaars, cursisten en scholieren. Je ziet bij ons een mix van kunstvormen: van schilderijen en foto’s tot installaties, sculpturen, collages en digitale kunst. Het Expo Podium is gratis toegankelijk tijdens reguliere openingstijden.
Kom langs en laat je verrassen!
Huidige expositie
Expositie Kyra van Erp
Te zien van 1 t/m 19 december 2025
De natuur is een grote inspiratiebron voor het werk van de Nijmeegse Kyra van Erp. In deze expositie zie je een veelzijdige selectie van haar werk, van zeefdruk tot schilderijen en papier-maché.

Aankomende exposities
Hieronder zie je welke exposities je binnenkort kunt verwachten in ons Expo Podium.
Expositie Rutger van Loo
Te zien van 5 t/m 30 januari 2026
De Nijmeegse straatfotograaf Rutger van Loo (31) maakt al vijftien jaar vol passie straatfoto’s in binnen- en buitenland. Deze expositie is een verzameling foto’s van de afgelopen vijftien jaar, gebundeld in series. Aan de hand van deze foto’s neemt hij je graag mee langs de mooiste plekken waar hij gefotografeerd heeft: van Nederlandse pareltjes als Nijmegen en Rotterdam tot wereldsteden zoals Londen, Parijs en New York.

Zelf exposeren?
We bieden in ons Expo Podium graag ruimte aan professionele en autonome makers en net afgestudeerde makers. We zoeken werk dat past binnen onze diverse programmering en dat bijdraagt aan de ontmoeting tussen kunst en publiek.
Wil je jouw werk bij ons tonen? Stuur dan een korte motivatie, enkele foto’s van je werk en een link naar je website of portfolio. Bij interesse nemen we contact met je op.






