Sanat öğretmenleri arıyoruz!

Kendinizi sanat aracılığıyla ifade ederken kültürel birikiminizden yararlanıyor musunuz? Örneğin, her hafta farklı kültürlerden gelen insanlarla dans ediyor musunuz? Ya da Hollanda'da pek bilinmeyen bir müzik aleti çalıyor musunuz? Peki, bu deneyiminizi öğrencilerle paylaşmak ister misiniz?  

World Workshops projesine katılın. Ayrıntılı bilgileri burada bulabilirsiniz! 

Lindenberg'ın sunduğu aktiviteler çok geniş bir yelpazeye yayılsa da kültür ve sanatın sınırları geleneksel Hollanda sanat formlarının çok ötesine geçiyor. Lindenberg, World Workshops projesi ile bir keşif yolculuğuna çıkmak için sabırsızlanıyor. Farklı ülkeler ve kültürlerden gelen nitelikli sanat öğretmenlerini veya performans sanatçılarını, çalışmalarını Lindenberg'e taşımaya davet ediyoruz. Bireysel ortaklık kapsamında (freelance ya da bordroya dahil olarak) yeni ve çeşitlilik içeren kurs programlarını birlikte oluşturalım.  

Lindenberg programlarına sizin de bir katkınız  olsun 

Doğal olarak, sizden istediğimiz bazı şeyler de var: profesyonel bir sanat diplomasına sahip olmanız (yurtdışında bitirdiğiniz bir sanat kursu da olabilir) ya da kendi ülkenizde veya Hollanda'da en az 3 yıl performans sanatçısı olarak çalışmış olmanız gerekiyor. Aklınızdaki sanat formuna aşina olan kişilere nasıl ulaşacağınızı bilmelisiniz. İlgi duyan herkese yakınlık göstermelisiniz. Kural olarak, kurs, atölye veya diğer ders formatlarında kullanılan dil Hollandaca veya İngilizce olmalıdır.  

Bu projeye katkı sağlamak ya da daha fazla bilgi almak ister misiniz? 

Nijmegen bölgesinde yaşıyorsunuz ve aklınızda bir kurs veya atölye fikri (ayrıntıları iyice düşünülmüş veya sadece ham bir konsept olabilir) mi var? Sosyal alan/çeşitlilik ve kapsayıcılık projesi lideri Hiek Sparreboom' a yönlendirilmek için lütfen aşağıdaki başvuru formunu doldurun. Sorularınız için lütfen aşağıdaki adrese e-posta gönderin: h.sparreboom@delindenberg.com

Başvuru formu için buraya tıklayın (İngilizce).