Poszukujemy nauczycieli sztuki

Czy potrafisz interpretować formy sztuki ze swojego kręgu kulturowego? Na przykład, czy tańczysz co tydzień z ludźmi z różnych środowisk kulturowych? A może grasz na jakimś instrumencie, który jest mniej znany w Holandii? I czy chciałbyś podzielić się tym doświadczeniem z uczestnikami zajęć?  

Weź udział w projekcie Warsztaty Świata. Przeczytaj więcej na tej stronie! 

Oferta de Lindenberg jest pełna atrakcji, ale granice sztuki i kultury wykraczają poza holenderskie tradycyjne formy sztuki. De Lindenberg chętnie wyrusza w odkrywczą podróż w ramach projektu Warsztaty Świata. Zapraszamy nauczycieli sztuki lub artystów wykonawców z innych krajów i kultur do zaprezentowania swoich pomysłów w de Lindenberg. W ramach osobistej współpracy (na zasadzie wolnego zawodu lub wynagrodzenia) wspólnie opracowujemy nowe i różnorodne oferty kursów.  

Wnieś wkład do oferty de Lindenberg 

Oczywiście oczekujemy również czegoś od Ciebie: posiadasz wykształcenie artystyczne (może to być również edukacja artystyczna za granicą) lub masz co najmniej trzy lata doświadczenia jako działający artysta w kraju pochodzenia lub w Holandii. Wiesz, jak dotrzeć do ludzi, dla których forma sztuki, którą masz na myśli, jest rozpoznawalna. Jesteś otwarty na przyjęcie każdego, kto jest zainteresowany. Językiem roboczym kursu, warsztatu lub innej formy nauczania zasadniczo jest język niderlandzki lub angielski.  

Chcesz dołączyć lub dowiedzieć się więcej? 

Mieszkasz w okolicach Nijmegen i masz pomysł na kurs lub warsztat (może już całkiem dobrze przemyślany, a może tylko wstępną koncepcję)? Wypełnij formularz zgłoszeniowy, aby skontaktować się z naszym liderem projektu obszar społeczny/różnorodność i integracja Hiek Sparreboom. W przypadku pytań prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres h.sparreboom@delindenberg.com

Przejdź do formularza zgłoszeniowego tutaj (w języku angielskim).