Lindenberg Cultuurhuis poszukuje ludzi z kreatywnymi pomysłami i nauczycieli sztuki

Cześć!

Witamy w de Lindenberg! Fajnie, że udało Ci się nas znaleźć. Jesteś osobą z kreatywnym pomysłem? Czy też nauczycielem sztuki? W takim razie szukamy właśnie Ciebie! Przeczytaj wszystkie informacje na tej stronie. Ale kim my właściwie jesteśmy?  

O de Lindenberg! 

De Lindenberg to dom kultury w Nijmegen, prężnie działająca instytucja kultury, skupiająca się na edukacji kulturalnej. De Lindenberg ma swoją siedzibę w centrum Nijmegen, ale działa w całym mieście i na jego rzecz. Wierzymy, że sztuka i kultura są integralną częścią rozwoju osobistego człowieka i że każdy powinien mieć możliwość kontaktu z nimi. Dlatego też de Lindenberg jest dla każdego. Aby to osiągnąć, działamy aktywnie w zakresie edukacji i organizacji czasu wolnego. 

» Poszukujemy nauczycieli sztuki! 

Czy potrafisz interpretować formy sztuki ze swojego kręgu kulturowego? Na przykład, czy tańczysz co tydzień z ludźmi z różnych środowisk kulturowych? A może grasz na jakimś instrumencie, który jest mniej znany w Holandii? I czy chciałbyś podzielić się tym doświadczeniem z uczestnikami zajęć?  

Weź udział w projekcie Warsztaty Świata. Przeczytaj więcej na tej stronie! 

» Poszukujemy ludzi z kreatywnymi pomysłami!  

Masz kreatywny pomysł? Zrób to sam! Talent show dla osób starszych. Muzyczny talk show o życiu z chorobą psychiczną. Kurs sportów teatralnych dla młodzieży z rodzin uchodźczych. Musical opowiadający historię tradycyjnego polskiego Bożego Narodzenia. Comiesięczne śpiewające popołudnie z piosenkami o życiu, aby lepiej poznać język niderlandzki. Podcast dla i organizowany przez młodych artystów. A może coś zupełnie innego. 

Zrób to samto program stworzony przez wszystkich, dla wszystkich i od wszystkich. Tutaj możesz znaleźć miejsce dla swojego pomysłu z dziedziny sztuki i kultury, wspieranych przez de Lindenberg. Przeczytaj więcej na tej stronie.