Lindenberg Cultuurhuis poszukuje ludzi z kreatywnymi pomysłami i nauczycieli sztuki

Cześć!

Witamy w de Lindenberg! Fajnie, że udało Ci się nas znaleźć. Jesteś osobą z kreatywnym pomysłem? Czy też nauczycielem sztuki? W takim razie szukamy właśnie Ciebie! Przeczytaj wszystkie informacje na tej stronie. Ale kim my właściwie jesteśmy?  

O de Lindenberg! 

De Lindenberg to dom kultury w Nijmegen, prężnie działająca instytucja kultury, skupiająca się na edukacji kulturalnej. De Lindenberg ma swoją siedzibę w centrum Nijmegen, ale działa w całym mieście i na jego rzecz. Wierzymy, że sztuka i kultura są integralną częścią rozwoju osobistego człowieka i że każdy powinien mieć możliwość kontaktu z nimi. Dlatego też de Lindenberg jest dla każdego. Aby to osiągnąć, działamy aktywnie w zakresie edukacji i organizacji czasu wolnego. 

» Poszukujemy nauczycieli sztuki! 

Czy potrafisz interpretować formy sztuki ze swojego kręgu kulturowego? Na przykład, czy tańczysz co tydzień z ludźmi z różnych środowisk kulturowych? A może grasz na jakimś instrumencie, który jest mniej znany w Holandii? I czy chciałbyś podzielić się tym doświadczeniem z uczestnikami zajęć?  

Weź udział w projekcie Warsztaty Świata. Przeczytaj więcej na tej stronie! 

The first round of this project is programmed now under the name of Global Arts. Curious about this result? Check the courses and workshops on this page.

» Poszukujemy ludzi z kreatywnymi pomysłami!  

Masz kreatywny pomysł? Zrób to sam! Talent show dla osób starszych. Muzyczny talk show o życiu z chorobą psychiczną. Kurs sportów teatralnych dla młodzieży z rodzin uchodźczych. Musical opowiadający historię tradycyjnego polskiego Bożego Narodzenia. Comiesięczne śpiewające popołudnie z piosenkami o życiu, aby lepiej poznać język niderlandzki. Podcast dla i organizowany przez młodych artystów. A może coś zupełnie innego. 

Zrób to samto program stworzony przez wszystkich, dla wszystkich i od wszystkich. Tutaj możesz znaleźć miejsce dla swojego pomysłu z dziedziny sztuki i kultury, wspieranych przez de Lindenberg. Przeczytaj więcej na tej stronie.  

Accepteer Statistieken Cookies Om deze video te bekijken.